loader image

Autorska Pracownia
Aranżacji i wykończeń wnętrz

# projektowanie wnętrz  # aranżacje wnętrz  # usługi remontowe

W naszej pracowni zajmujemy się aranżacją i wykończeniami wnętrz prywatnych takich jak domy i mieszkania oraz komercyjnych – przestrzenie handlowe, restauracje, hotele. Posiadamy bogate doświadczenie w prowadzeniu inwestycji zarówno dla Klientów prywatnych, jak i komercyjnych. Realizowaliśmy wnętrza w galeriach handlowych oraz poza granicami kraju. Do każdej współpracy podchodzimy indywidualnie, dobierając rozwiązania w taki sposób, aby jak najlepiej spełniły oczekiwania naszych Klientów.

usługi remontowe
projektowanie wnętrz

Docieramy
Do wnętrza

Wyróżnia nas wyjątkowy zmysł estetyczny, perfekcjonizm oraz dbałość o detale, a wysoko rozwinięta kreatywność oraz bogata wiedza z zakresu technologii prac wykończeniowych pozwala nam na tworzenie nietuzinkowych rzeczy i proponowanie wyjątkowych rozwiązań.

Aranżowaniem przestrzeni w naszej pracowni zajmuje się Paulina, a Przemek dba o techniczną stroną przedsięwzięć. Wspólnie tworzymy zgrany i nowatorski duet. Wierzymy, że współpraca z naszą pracownią to okazja do stworzenia Waszego wymarzonego miejsca.

Paulina & Przemek 
współzałożyciele pracowni